Aquari Hotel

9 Thi Sach Street, Ben Nghe Ward, District 1, Ho Chi Minh City, Vietnam·Op de kaart bekijken

Fabelachtig236 beoordelingen
8,6
Prijzen bekijken
Prijzen bekijken
1 / 16
Incheckenvanaf 14:00
Uitcheckentot 12:00
Parkeren✕ Niet aanwezig
WiFi✓ Gratis
Huisdieren✕ Niet toegestaan
OntbijtBuffet

Beschrijving

Aquari Hotel is een 3-sterrenhotel in District 1 van Ho Chi Minh-stad, een nieuw gebouwd pand met enkele kamers die uitkijken op de Saigon-rivier. Het is 10 minuten lopen van de Ben Thanhmarkt, de Notre-Damekathedraal en het Herenigingspaleis, dus de belangrijkste bezienswaardigheden van het centrum zijn te voet bereikbaar.

De kamers hebben tegelvloeren en houten meubels, met airconditioning, een flatscreen-tv en een minibar, plus theefaciliteiten en koffiezetapparaat. Elke eigen badkamer heeft een douche of een bad, en de Aquari Suite en de Premier Deluxe tweepersoonskamer hebben een spa-bad. De kamers variëren van 25 m² tot 40 m².

Het Spring Restaurant serveert internationale en Aziatische gerechten, naast thee, sappen, cocktails, snacks en broodjes, en er wordt een buffetontbijt aangeboden. Roomservice is 24 uur per dag beschikbaar. Luchthavenshuttles en stomerij zijn tegen een meerprijs verkrijgbaar, en de internationale luchthaven Tan Son Nhat ligt op 5,6 km.

Kamers

6 kamertypes · 25–40 m²

Aquari Hotel heeft zes kamertypen, allemaal met airconditioning, een eigen badkamer, een flatscreen-tv en een minibar, en elke kamer is ingericht voor maximaal twee personen. Het aanbod begint bij de Deluxe tweepersoonskamer of twinkamer van 25 m² en loopt op naar twee kamers van 40 m², de Aquari Suite en de Premier Deluxe tweepersoonskamer, die zithoeken met banken en spa-baden hebben.

Het uitzicht maakt het verschil in het midden van het aanbod. De Deluxe tweepersoonskamer met rivierzicht en de Deluxe tweepersoonskamer met groot uitzicht, beide 26 m², kijken uit op de Saigon-rivier, terwijl de Deluxe tweepersoonskamer met stadszicht, eveneens 26 m², uitkijkt op de straat. De Premier Deluxe tweepersoonskamer heeft geen ramen. In sommige kamers is er een douche, in andere een bad of spa-bad.

Deluxe tweepersoonskamer of twinkamer — Aquari Hotel

Deluxe tweepersoonskamer of twinkamer

25 m² Max. 2 gasten 1 groot bed (King size) of 2 eenpersoonsbedden
BankKluisjeBidet

De kleinste kamer, 25 m², met een king-size bed, en een twinopstelling met twee eenpersoonsbedden is ook mogelijk. Er zijn een bank, een kluisje en een bidet, en de badkamer heeft een bad of douche. Het is een van de twee kamertypen zonder raamuitzicht, en er kan geen extra bed worden geplaatst.

Prijzen bekijken
Deluxe tweepersoonskamer met rivierzicht — Aquari Hotel

Deluxe tweepersoonskamer met rivierzicht

26 m² Max. 3 gasten 1 groot bed (King size)
RivierzichtBadBidet

Het rivierzicht is het kenmerk van deze kamer van 26 m², met een groot raam over de Saigon-rivier, een king-size bed en een badkamer met een badkuip. Airconditioning, een flatscreen-tv en een minibar maken de kamer compleet, die geen extra bed kan bevatten.

Prijzen bekijken
Aquari Suite — Aquari Hotel

Aquari Suite

40 m² Max. 3 gasten 1 extra groot dubbel bed (Super-king size)
RivierzichtSpa-badZithoek

De Aquari Suite is de grootste kamer, 40 m², met een zithoek en bank, een LCD-tv van 46 inch en een groot raam over de Saigon-rivier. De eigen badkamer heeft een spa-bad, en de kamer is ingericht met één extra groot dubbel bed.

Prijzen bekijken
Premier Deluxe tweepersoonskamer — Aquari Hotel

Premier Deluxe tweepersoonskamer

40 m² Max. 3 gasten 1 extra groot dubbel bed (Super-king size)
Spa-badZithoekKluisje

Deze kamer, eveneens 40 m², heeft een zithoek met bank, een LCD-tv van 46 inch en een eigen badkamer met een spa-bad. Er zijn geen ramen, dus anders dan de Aquari Suite heeft deze kamer geen rivierzicht, en de kamer is ingericht met één extra groot dubbel bed.

Prijzen bekijken
Deluxe tweepersoonskamer met stadszicht — Aquari Hotel

Deluxe tweepersoonskamer met stadszicht

26 m² Max. 3 gasten 1 groot bed (King size)
StadszichtDoucheKluisje

Het enige kamertype dat uitkijkt op de straat in plaats van op de rivier, 26 m² met een king-size bed. De eigen badkamer heeft een douche in plaats van een bad, en de kamer beschikt over airconditioning, een LCD-tv, een minibar en een koffie- en theezetapparaat. Er kan geen extra bed worden geplaatst.

Prijzen bekijken
Deluxe tweepersoonskamer met groot uitzicht — Aquari Hotel

Deluxe tweepersoonskamer met groot uitzicht

26 m² Max. 3 gasten 1 extra groot dubbel bed (Super-king size)
RivierzichtInloopdoucheZithoek

Een tweepersoonskamer van 26 m² met rivierzicht en een badkamer met een inloopdouche, een bad en een bidet. Er is een zithoek met bank, een kast en een flatscreen-tv met kabelzenders, en één extra groot dubbel bed.

Prijzen bekijken

Voorzieningen

49 voorzieningen
Restaurant
Eigen badkamer
Airconditioning
Gratis wifi
Luchthavenshuttle
Fitnessruimte
Roomservice
Flatscreen-tv
Rookvrije kamers
Tourdesk

De gedeelde voorzieningen dekken de praktische behoeften van een verblijf in de stad. Er is een receptie die 24 uur per dag open is, conciergeservice, bagageopslag, dagelijkse kamerverzorging, een businesscentrum, een lift, toegang met sleutelkaart en 24-uurs beveiliging, met een kluisje. Wassen, stomen en strijken worden aangeboden, samen met een tourdesk, een luchthavenshuttle en vergader- of banketfaciliteiten.

Het restaurant ter plaatse verzorgt de maaltijden en serveert wijn en champagne, en de roomservice is de hele dag beschikbaar. Het hotel is volledig rookvrij en er is gratis wifi in alle ruimtes. Parkeren is niet mogelijk op het terrein.

In de kamers zijn de flatscreen-tv's voorzien van kabel- en satellietzenders, en de badkamers hebben toiletpapier, handdoeken, een bidet, gratis toiletartikelen, een badjas en een föhn. De kamervoorzieningen omvatten ook een elektrische waterkoker, een koelkast, een bureau, een bank, een zithoek en een kledingrek.

Algemeen

  • Conciergeservice
  • Bagageopslag
  • Tourdesk
  • Receptie 24 uur per dag
  • Dagelijkse kamerverzorging
  • Strijkservice
  • Stomerij
  • Wassen
  • Businesscentrum
  • Vergader- en banketfaciliteiten
  • 24-uurs beveiliging
  • Toegang met sleutelkaart
  • Lift
  • Luchthavenshuttle
  • Fitnessruimte

Eten & drinken

  • Wijn/champagne
  • Minibar
  • Restaurant

Op de kamer

  • Toiletpapier
  • Handdoeken
  • Bidet
  • Eigen badkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Badjas
  • Föhn
  • Linnengoed
  • Kledingkast
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Stopcontact naast het bed
  • Kledingrek
  • Bank
  • Zithoek

Media & techniek

  • Flatscreen-tv
  • Kabelzenders
  • Satellietzenders
  • Telefoon
  • Tv
  • Internetdiensten

Aquari Hotel ligt aan de Thi Sach-straat in District 1, het centrale district van Ho Chi Minh-stad. Het Saigon Operagebouw ligt op 250 m en de veerhaven Bến Bạch Đằng op 300 m, terwijl Park Mẹ Bồng Con op 200 m van het hotel ligt. Bandido, Laha Café en Kim Yen Com Tam Bun Thit Nuong, een restaurant, liggen allemaal op ongeveer 50 m. De Ben Thanhmarkt, een overdekte markt die bekendstaat om zijn eetkraampjes en souvenirs, bevindt zich in hetzelfde district.

Het station Saigon ligt op 3,1 km en de internationale luchthaven Tan Son Nhat op 5,6 km, ongeveer 30 minuten met de auto. Het hotel regelt luchthavenvervoer tegen een meerprijs. Het Herenigingspaleis, de Notre-Damekathedraal en de Ben Thanhmarkt liggen elk op ongeveer 10 minuten lopen, dus de meeste bezienswaardigheden van het centrum zijn te voet bereikbaar. Er is geen parkeergelegenheid op het terrein, dus aankomst met een taxi of een ritdienst is het makkelijkst.

Het Museum van Ho Chi Minh-stad ligt op 650 m en het Oorlogsrestenmuseum, dat de Vietnamoorlog documenteert, op 1,5 km. Het Museum voor Schone Kunsten ligt op 1,1 km, het Vietnamees Historisch Museum op 1,2 km en de dierentuin en botanische tuin op 1,1 km. Het Tao Dan-park ligt op 1,4 km en de kade Nha Rong op 1 km, aan de Saigon-rivier. Het Crescent-meer ligt op 5,8 km en de Star Light-brug op 6 km.

  • Saigon Operagebouw
    Historisch operagebouw uit de Franse tijd in het centrum van de stad.
    250 m
  • Park Mẹ Bồng Con
    Stadspark op enkele minuten lopen van het hotel.
    200 m
  • Museum van Ho Chi Minh-stad
    Museum over de geschiedenis en ontwikkeling van de stad.
    650 m
  • Kade Nha Rong
    Kade aan de Saigon-rivier, een historische pier aan het water.
    1 km
  • Oorlogsrestenmuseum
    Museum dat de Vietnamoorlog documenteert, met tentoonstellingen en foto's.
    1,5 km
  • Tao Dan-park
    Groen centraal park om te wandelen en even uit de drukte van de straten te zijn.
    1,4 km

Is het iets voor jou?

Ja, als…

  • ✓je wilt naar de Ben Thanhmarkt, de Notre-Damekathedraal en het Herenigingspaleis lopen, die elk ongeveer 10 minuten te voet liggen.
  • ✓je wilt een riviermzicht: meerdere kamers kijken uit op de Saigon-rivier, en de Aquari Suite van 40 m² heeft een groot raam met uitzicht erop.
  • ✓je wilt een bad of spa-bad: de Aquari Suite en de Premier Deluxe tweepersoonskamer hebben een spa-bad, en de Deluxe tweepersoonskamer met rivierzicht heeft een badkuip.
  • ✓je wilt dat er voor luchthavenvervoer wordt gezorgd: het hotel biedt dat tegen een meerprijs aan, en de luchthaven ligt op 5,6 km.
  • ✓je wilt een kamer met een bank: de Aquari Suite en de Deluxe tweepersoonskamer met groot uitzicht hebben beide een bank en een zithoek.

Misschien niet, als…

  • ✕je hebt parkeerruimte nodig voor een auto: het hotel heeft geen parkeergelegenheid, dus je hebt een taxi of een ritdienst nodig.
  • ✕je reist met drie personen: de Deluxe tweepersoonskamer of twinkamer kan geen extra bed bevatten, en kamers zijn ingericht voor maximaal twee personen.
  • ✕je wilt uitzicht vanuit je raam: de Deluxe tweepersoonskamer of twinkamer en de Premier Deluxe tweepersoonskamer hebben geen rivier- of stadszicht.
  • ✕ontbijt is erg belangrijk voor je: gasten vinden sommige buffetitems koud of eentonig.

Wat gasten zeggen

236 geverifieerde beoordelingen
8,6

Gasten prijzen vooral het vriendelijke, attente personeel, de netheid en de centrale ligging, op loopafstand van de rivier en de belangrijkste bezienswaardigheden. Het ontbijt trekt de meeste kritiek: sommige gasten vinden de buffetitems koud of eentonig, al wordt de dagelijkse keuze geprezen.

Personeel9,2
Ligging9,2
Gratis WiFi9,0
Comfort8,8
Netheid8,7
Prijs-kwaliteit8,5
Faciliteiten8,5

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost een nacht in Aquari Hotel?

De tarieven van Aquari Hotel variëren met het seizoen, het kamertype en de data van je verblijf. Je kunt de actuele tarieven bekijken bij onze boekingspartners voor de data die je in gedachten hebt.

Hoe kom ik bij Aquari Hotel?

Aquari Hotel ligt aan de Thi Sach-straat in District 1, 5,6 km van de internationale luchthaven Tan Son Nhat, ongeveer 30 minuten met de auto, en 3,1 km van het station Saigon. Luchthavenvervoer is beschikbaar tegen een meerprijs. Er is geen parkeergelegenheid op het terrein, dus aankomst met een taxi of een ritdienst is de makkelijkste optie. De receptie is de hele dag bemand, en het hotel vraagt je om vooraf je verwachte aankomsttijd door te geven. Inchecken kan vanaf 14:00 uur, en bij aankomst zijn een identiteitsbewijs met foto en een creditcard vereist.

Wat is er in de buurt van Aquari Hotel?

Het Saigon Operagebouw ligt op 250 m, Park Mẹ Bồng Con op 200 m en Park Bạch Đằng op 350 m. Het Museum van Ho Chi Minh-stad ligt op 650 m, de kade Nha Rong op 1 km en het Oorlogsrestenmuseum op 1,5 km. De Ben Thanhmarkt, de Notre-Damekathedraal en het Herenigingspaleis liggen elk ongeveer 10 minuten lopen van het hotel.

Wordt er ontbijt geserveerd in Aquari Hotel?

Ja, Aquari Hotel serveert ontbijt als buffet. Het buffet biedt dagelijks wisselende opties, al vinden sommige gasten de items koud of eentonig. Het Spring Restaurant serveert internationale en Aziatische gerechten, naast thee, sappen en cocktails, en snacks en broodjes zijn ook verkrijgbaar.

Moet ik een borg betalen bij Aquari Hotel?

Ja, Aquari Hotel vraagt bij aankomst een schadeborg van VND 100.000, contant te betalen. De borg wordt bij het uitchecken volledig contant terugbetaald, onder voorbehoud van een inspectie van het pand.

Biedt Aquari Hotel een luchthavenshuttle?

Ja, Aquari Hotel biedt luchthavenvervoer tegen een meerprijs. De internationale luchthaven Tan Son Nhat ligt op 5,6 km van het hotel, en de rit duurt ongeveer 30 minuten. Stomerij is ook beschikbaar tegen een meerprijs.

Kan ik een extra bed laten plaatsen bij Aquari Hotel?

De Deluxe tweepersoonskamer of twinkamer bij Aquari Hotel kan geen extra bed bevatten. Elke kamer is ingericht voor maximaal twee personen, en de Aquari Suite en de Premier Deluxe tweepersoonskamer, beide 40 m², zijn de grootste opties, elk met één extra groot dubbel bed.

Aquari Hotel · Foto’s (16)
8,6 Fabelachtig236 beoordelingen
Prijzen bekijken